برنامه PlastiVan چیست؟

1396/12/06

برنامه PlastiVan یک راه عالی برای تحریک جوانان در مورد علم و فرصت های گسترده ای است که صنعت پلاستیک می تواند ارائه دهد.

بسیاری از شرکت های پلاستیک می خواهند به مدارس محلی دسترسی پیدا کنند و آموزش هایی را برای دانش آموزان در نظر بگیرند,  اما خیلی از آنها نمی دانند که از کجا شروع کنند.

یک ایده بسیار عالی برای رسیدن به این هدف وجود دارد, این ایده چیزی نیست به جز پیوستن به برنامه plastivan.

برنامه PlastiVan یک راه عالی برای تحریک جوانان در مورد علم و فرصت های گسترده ای است که صنعت پلاستیک می تواند ارائه دهد.

این برنامه به مدارس و شرکت های سراسر آمریكای شمالی سفر می كند و افراد مختلفی را در مورد مواد شیمیایی پلاستیک، تاریخ، پردازش، تولید، پایداری و برنامه های آموزشی, آموزش می دهد.

برنامه PlastiVan

 

این برنامه به راحتی به برنامه های درسی مدرسه متصل می شود.

PlastiVan برنامه های صحیح علمی و آموزشی را فراهم می کند که کنجکاوی علمی در دانش آموزان را جلب می کند در حالی که دانش خود را از پلاستیک هایی که به زندگی مدرن تبدیل می شوند، افزایش می دهد؛ آنها را تشویق به دنبال کردن این شغل می کنند.

مربیان با تجربه این برنامه را برآورده می سازند تا درجه بالایی از دانش آموزان را ببینند. این یک برنامه علمی و فناوری است که دانش آموزان متوسطه و دبیرستانی را تشویق می کند.

سنین 12-14 سال - حداکثر 40 دانش آموز در هر گروه (کلاس) : این تجربه سرگرم کننده دانش آموزان را به شناخت و یادگیری انواع پلیمرها و پلاستیک ها تشویق می کند و دانش آموزان با انجام آزمایش های ساده ای علاقه خود را به علم و فناوری محک می زنند.

سنین 15-18 سال یا بالغ - حداکثر 40 دانش آموز در هر گروه (کلاس): این کلاس یک تجربه پیشرفته را برای دانش آموزان رقم می زند.

تجربه ای که در آن در یک آزمایشگاه پیشرفته مواد شیمیایی و مسائل پایداری پلیمرها و پلاستیک ها و نحوه طراحی آنها برای خواص متمایز را بررسی می کنند.

دانش آموزان همچنین می توانند به مجموعه گسترده ای از فرصت های شغلی در زمینه مهندسی پلاستیک دست پیدا کنند.