چهار دلیل برای اینکه از ظروف یک بار مصرف در مهمانی خود استفاده کنید

1396/11/15

آیا زندگی بدون ظروف یکبار مصرف ممکن است؟

همه چیز را برای برگزاری یک مراسم خوب آماده کرده اید؟ اگر پاسخ بله است پس حتما استفاده از ظروف یک بار مصرف را هم در برنامه های خود گنجانده اید.

ظروف یکبار مصرف آنقدر پر زرق و برق شده اند که اصلا لازم نیست نگران کلاس کارتان باشید. اگر شک دارید چهار دلیل زیر را حتما بخوانید:

1-     کاملا مقرون به صرفه

مسلما برای این همه مهمانی که در لیست هستند ظرف ندارید و باید ظرف اجاره کنید, این اجاره کردن هزینه زیادی در بر دارد و همچنین باید ریسک شکستن برخی از آنها را هم بپذیرید. چاره کار استفاده از ظروف یک بار مصرف است, حتی اگر فقط برای کیک هم از این ظروف استفاده کنید کلی در هزینه ها جلو افتاده اید, لازم هم نیست که برای شستن پیشدستی چسبنده کیک آب و مایع ظرفشویی مصرف کنید.

2-     با طرح های جالب و جدید

طیف رنگ های ظروف یک بار مصرف وسیع است و طرح های متفاوتی دارد که این رنگ بندی باعث می شود از دست رنگ سفید و طرح یکنواخت ظروف اجاره ای خلاص شوید.

ظروف یکبارمصرف

 

3-     مناسب برای هر موضوعی

 

بهترین قسمت استفاده از این ظروف این است که می توانید از رنگ ها و سبک های مختلف استفاده کنید یا آنها را متناسب با موضوع مهمانی خود ترکیب کنید. می توانید یک بشقاب با اندازه های مختلف و یک رنگ داشته باشید یا اینکه از خانواده های مشابه با رنگ های مختلف استفاده کنید.

4-     شیک و باکلاس

با این طرح های جدید و رنگاوارنگی که به بازار آمده است مهمان هایتان باور نخواهند کرد که این ظروف یک بار مصرف هستند. به راحتی می توانید سبک مورد نظر خود را در مهمانی استفاده کنید. می توانید سنتی باشید یا مدرن, فرقی نمی کند, در هر صورت ظرف های شما در مهمانی می درخشند و هرگز از این انتخاب پشیمان نخواهید شد چرا که هم در هزینه ها صرفه جویی کردید هم برای شستن ظرف ها خسته نشده اید و هم جلوه ای تازه به مهمانی تان بخشیده اید.